Perşembe , Kasım 23 2023
Home / Evlilik Rehberiniz / İlişkinizi Renklendirmenin Yolları

İlişkinizi Renklendirmenin Yolları

İLİŞKİNİZİ RENKLENDİRMENİN YOLLARI
Büyük aşkla başlayan ayaklarınızı yerden kesen heyecanın hiçbir zaman bitmeyeceğini düşündüğünüz her ilişki gibi bazen araya küçük sorunlar girer bazı olaylar yaşanır ve ilişkide eskiye göre bir hareketsizlik yaşanır. Her ilişki de olağan şeyler bunlar paniğe gerek yok. İlişki uzmanlarının önerilerine kulak verelim ve ilişkimizi renklendirelim eski heyecanı dolu dolu tekrar yaşayalım.
İlk başta aynanın karşısına geçin ilk tanıştığınız da saç renginiz, saç modeliniz, giyimimizi nasıldı o sizi nasıl beğeniyordu bunları düşünün ve hemen kendinizden başlayın.
İkinci bir yol ilk tanıştığınız veya sizin için önemli anlam ifade eden bir mekana götürün ve orda onu ne kadar çok sevdiğiniz söyleyin sevilmek hissi herkesi mutlu eder unutmayın.
Küçük hediyeler alın onun sevdiği ya da onun ihtiyacı olan bir şey alın. Ona sürpriz yapın sevdiği arkadaşlarını yemeğe çağırın, ailesiyle buluşun ve ya onları yemeğe çağırın bu karşıdakini çok sevindirecektir onu ne kadar çok sevdiğinizi onun için ne kadar doğru kişi olduğunuzu düşündürecektir. İş yerine ve ya eve bir demet gül yolların, sevdiği yemeği ve tatlıyı yapın annesine sorun hangi yemekleri tatlıları sevdiğini öğrenin bunları kendiniz de öğrenin bu onu çok mutlu edecektir. Beklemediği bir anda ona sarılın ve öpün ne kadar çok sevdiğinizi ne kadar çok önemli olduğunu hissini verin ona. Beraber film izleyin tuttuğu takımın maçlarına beraber gidin, sevdiği yazarın kitabını alın, sevdiği sanatçının konserine iki bilet alın, sinemaya gidin, beraber yürüyüş yapın, küçük bir tatile çıkın, seks hayatınızın düzenli olmasına dikkat edin. Gece ona sarılarak uyuyun, sabahları öperek uyandırın. Her durumda onla olduğunuzu sevginizi farklı yollarda ona hissettirin.

İlginizi Çekebilir

Yeni Evliler Aşklarının Ruhunu Evlerine Taşıyorlar !

Ev tekstili markası Özdilek ve romantik desenleri!

Ev tekstili markası Özdilek ve romantik desenleri! Yeni Evliler Aşklarının Ruhunu Evlerine Taşıyorlar ! Eşiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir