Perşembe , Kasım 23 2023
Home / Evlilik Rehberiniz / Düğün öncesi formda kalmanın yolları

Düğün öncesi formda kalmanın yolları

FORMDA KALMANIN YOLLARI

Özellikle yaz ayları denilince ve hatta yaz aylarına çok az zaman kala fitness salonları dolup taşar bir takım diyet yolları denenmektedir. Bu yıl 2015 yaz fitness trendleri olarak birçok alternatif yollar sporseverlere, yaz aylarına hazırlık yapmak isteyenlere bir çözüm yolu olmuş ve doğru uygulandığında çok faydalı bilgiler ortaya çıkmıştır. Geçen yıllara nazaran ve son bir kaç yıla bakılarak birçok egzersizler yeni spor faaliyetleri ortaya çıkmıştır. Aslına bakarsak hepimiz spor yapmayı hedeflesek de, çok azınlığımız dışında bunu devamlı olarak yapan kişilerin sayısı oldukça az sayıdadır. Bu sefer kesin spora başlıyorum düşüncesiyle ağızdan dökülen bir kaç kelime ne yazık ki yalnızca söylentiler de kalmaktadır.

Fazla kilolardan kurtulmaktan daha önemli olan bir konu varsa o da sağlık konusudur çünkü aslında fazla kilolar sağlığımızı da etkilemektedir. Gerekli hareketler ve egzersizler yapıldığı takdir de   fitness trendleri ile birlikte sağlıklı yaşam konusunda bir adım atmış olursunuz. Fitness çalışmaları yaparken bilinçsiz bir biçimde yapılmamalıdır aksi takdirde ters ve yanlış bir harekette fiziksel olarak sıkıntılarınız meydana gelebilir. Bu yıla nazaran geçen yıl fitness konusunda bir yükseliş dönemine girmiş ve böylece  alternatif hareketler daha çok geliştirilmiştir. Ve bu da sadece yaz aylarına hazırlık amaçlı spor yapanlar için oldukça faydalı bilgilere sahip ve oldukça kapsamlı bir konu olmuştur.

Spor yaparken birçok alternatiflerin olduğunu söyledik ve bu dönemin en gözde trendi olan 2015 yaz fitness trendleri çeşitleri olarak ve dünyaca ünlü kişilerin bu yollarla fitness yaptıklarını bilmekteyiz. Body by simone yüksek dozda yoğunlukta olan egzersiz hareketlerini içermektedir. Barry’s bootcamp güç egzersizleriyle birlikte, koşu bandı üzerinde yapılan hareketlerin karışımından oluşmaktadır. The bar method kasların kuvvetlerini arttırmak adına yapılmaktadır, TRX ise yağ yakmanızda çok etkin rol oynamasıyla birlikte zumba yüksek kalori yakmaya müthiş faydalı egzersizlerdir. Ve son olarak insanity beslenmenize dikkat ederek uygulanması gereken egzersiz olarak uygulanabilmesi için birçok yağ yakmanıza yardımcı alternatifler egzersizler arasında bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Yeni Evliler Aşklarının Ruhunu Evlerine Taşıyorlar !

Ev tekstili markası Özdilek ve romantik desenleri!

Ev tekstili markası Özdilek ve romantik desenleri! Yeni Evliler Aşklarının Ruhunu Evlerine Taşıyorlar ! Eşiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir