Cumartesi , Kasım 25 2023
Home / Evlilik Rehberiniz / 2015 / 2016 Gelinlik Trendleri

2015 / 2016 Gelinlik Trendleri

Evlilik iki hayatın bir olduğu kutsal bir kurumdur. Bu kurumun kapılarını aralamak isteyen kişiler düğün adı verilen organizasyonlar eşliğinde tüm dünyaya hayatlarını birleştirdiklerini ve sen, ben değil biz olduklarını duyurmayı amaçlarlar. Elbette bu seremonide en güzel görünen olmak isterler ve belli başlı kıyafetleri vardır. Bu kıyafetlere gelinlik ve damatlık denilir. Sadece bu güne özel giyilir ve hayatında kendini en güzel ve yakışıklı hissettikleri zamanlar bugünlerdir. Bu yazımızda sizlere 2015 / 2016 gelinlik trendlerinden bahsedeceğiz.

Tüm Zamanların Vazgeçilmezi Danteller

En çok dikkat çeken gelinlik modellerini incelediğimizde bu sene kol ve yaka kısmında Fransız danteli kullanılan gelinliklerin çoğunlukta olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle sırt kısmında tül üzerine işlenmiş dantel detayları ise oldukça modern ve şık görünüm kazanmanıza neden olacaktır. 2015 /2016 gelinlik trendlerinde kırık beyaz gelinliklerin ise oldukça fazla kullanıldığı göze çarpmaktadır.

Balık Model Gelinlikler

Fiziğine güvenen her kadının tercih etmek isteyeceği bir gelinlik modelidir balık model gelinlikler. Özellikle uzun boyu gelin adayları bu konuda oldukça şanslı çünkü oldukça şık bir görüntü yaratmaktadır. Oldukça çeşitli yaka seçeneğine açık olan balık model gelinlikler 2015 / 2016 gelinlik modelleri arasında en çok dikkat çeken modellerdir. Boyunu uzatmak isteyen gelinler ise platform topuk ayakkabılar kullanarak boylarının uzamasını sağlayabilirler ancak düğün sırasında rahatsız olabilirler.

İlginizi Çekebilir

Yeni Evliler Aşklarının Ruhunu Evlerine Taşıyorlar !

Ev tekstili markası Özdilek ve romantik desenleri!

Ev tekstili markası Özdilek ve romantik desenleri! Yeni Evliler Aşklarının Ruhunu Evlerine Taşıyorlar ! Eşiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir